Zrealizuj swoją e-Receptę bezpiecznie, dyskretnie i bezdotykowo


W dobie pandemii Każdy pragnie szczególnie mocno chronić swoje zdrowie. Maseczki, płyny do dezynfekcji, ograniczenie kontaktów, to oczywiste środki, które podejmujemy w celu minimalizacji ryzyka. Czy jednak bierzemy pod uwagę, jak mogą nas w tym wesprzeć rozwiązania mobilne? 

Szybka, bezpieczna i dyskretna realizacja recepty w aptece 

Co zrobić z otrzymaną e-Receptą? Jak komfortowo zrealizować ją w aptece bez podawania na głos swoich danych osobowych, PIN-u lub przekazywania wydruku.  Z pomocą przychodzi VisiMed, mobilna aplikacja, dzięki której zadbasz o zdrowie Twoje i Twojej rodziny.  Realizując receptę z VisiMed wystarczy, że pokażesz farmaceucie kod QR.

Jak to działa?

Wystarczy kliknąć w pole „Dodaj e-Receptę” i wprowadzić numer PESEL oraz kod dostępowy e-recepty (PIN). Po akceptacji aplikacja wygeneruje kod QR, który należy pokazać w aptece. Farmaceuta zeskanuje kod, a e-Recepta automatycznie pojawi się na ekranie w systemie aptecznym. Bezdotykowo, dyskretnie i przede wszystkim bezpiecznie. 

Co ważne,  w ten sam sposób możesz wygenerować kody dla swoich bliskich lub sąsiadów, którym chcesz pomóc w zakupie leków. 

Zobacz jakie to łatwe!