Zadaj pytanie farmaceucie za pomocą aplikacji VisiMed!


W przypadku, gdy stosowanie lub dawkowanie leków budzi wątpliwości, wiele osób szuka pomocy w Internecie, jednak wiarygodność informacji dostępnych na forach internetowych i portalach niejednokrotnie pozostawia wiele do życzenia. Rozwiązaniem jest zasięgnięcie porady u farmaceuty. Dlaczego? Magister farmacji ma fachową wiedzę na temat stosowania leków u dzieci i dorosłych, zna ich działania niepożądane, a także wie, które farmaceutyki mogą wchodzić ze sobą w groźne interakcje.

Jak więc w prosty sposób zasięgnąć porady farmaceuty? Z pomocą przychodzi VisiMed. Za pośrednictwem tej aplikacji zdrowotnej możesz wygodnie za pomocą swojego urządzenia mobilnego z każdego miejsca zadać pytanie farmaceutom współpracującym z serwisem KtoMaLek.pl.

Jak to działa?

  • W VisiMed pytanie farmaceucie możesz zadać z poziomu menu głównego wybierając przycisk “Zapytaj farmaceutę” lub wybierając serwis KtoMaLek.pl a także z poziomu Twojej Apteczki
  • Zadając pytanie nie musisz uzupełniać metryczki jak płeć i wiek, VisiMed zrobi to za Ciebie
  • Wystarczy, że wpiszesz treść pytania w odpowiednim polu i klikniesz przycisk „wyślij pytanie”, a pojawi się ono na łamach serwisu KtoMaLek.pl.
  • Aplikacja poinformuje Cię jak tylko pojawi się na nie odpowiedź.

Zdarza się, że podczas wizyty u lekarza zapominamy zapytać o trapiący nas problem, a z kolei w zatoczonej aptece nie ma na to miejsca i czasu. Dlatego za pośrednictwem funkcji Zapytaj Farmaceutę w VisiMed możesz zadawać pytania anonimowo. Pytania publikowane są w serwisie KtoMaLek.pl w czasie rzeczywistym, a farmaceuci udzielają na nie odpowiedzi praktycznie od razu. To sprawia, że szybko otrzymasz pomoc w zakresie stosowania leków, produktów medycznych i suplementów diety, bez wychodzenia z domu.

Co więcej w module KtoMaLek.pl w VisiMed, w zakładce Zapytaj Farmaceutę, oprócz zadania pytania, masz również możliwość obserwacji wybranych pytań innych użytkowników co pozwala Ci w na łatwiejsze odnajdowanie interesujących Cię wątków.

Już dziś pobierz aplikację mobilną VisiMed z GooglePlay lub AppStore i korzystaj ze wsparcia VisiMed w łatwym i wygodnym uzyskaniu porady farmaceuty.