Włącz do postanowień noworocznych aplikację VisiMed!


Przed nami Nowy Rok i nowe wyzwania. Jak co roku chcemy być lepsi, mądrzejszy, zdrowsi i bardziej fit, czy też lepiej zarabiać. Tworzymy sobie doskonały obraz samego siebie, robimy rachunek sumienia i burzę w mózgu, a potem ustalamy priorytety i planujemy. Jeśli zrobimy to dobrze i będziemy szczerzy sami ze sobą to mamy duże szanse, że te postanowienia uda się zrealizować.

W realizacji planów coraz częściej wspieramy się różnymi aplikacjami, jedną z aplikacji mobilnych, która pomoże nam zadbać o zdrowie jest bezpłatna aplikacja VisiMed. Dlaczego warto korzystać właśnie z tej aplikacji?

  • Umawiaj się do lekarza szybko i bez kolejek!

Za pomocą aplikacji VisiMed wyszukaj lekarza i umów się online na wizytę NFZ lub prywatną, a kiedy potrzebujesz możesz także zrealizować poradę on-line wygodnie z każdego miejsca.

  • Wyszukaj lek i zarezerwuj go w wybranej aptece

Wyszukaj lek i zarezerwuj go w aptece z VisiMed z dowolnego miejsca i w dowolnym momencie

Aplikacja przydaje się zwłaszcza w przypadku wyszukiwania leków trudno dostępnych.

  • Realizuj e-Recepty wygodnie i dyskretnie bez podawania na głos numeru PESEL

Jeśli posiadasz e-Receptę dzięki aplikacji VisiMed zrealizuj ją szybko w aptece pokazując farmaceucie kod QR bez podawanie na głos numeru PESEL i PIN. W ten sam sposób możesz także zrealizować e-Receptę dla swoich bliskich.

  • Zamawiaj e-Recepty bez wychodzenia z domu

Jeśli stale przyjmujesz leki, to w bardzo prosty sposób za pośrednictwem aplikacji VisiMed, zamów e-Receptę na kontynuację leczenia. Oszczędzisz czas, bo nie musisz już kontaktować się telefonicznie ze swoim lekarzem, czy też osobiście przychodzić do przychodni.

  • Prowadź przejrzysty terminarz szczepień

Prowadź w VisiMed indywidualny kalendarz przyjętych i planowanych szczepień ochronnych, a kiedy zbliży się termin przyjęcia kolejnej dawki szczepienia aplikacja powiadomi Cię o tym.

  • Zachowaj porządek w domowych lekach

Wprowadź do Twojej apteczki w VisiMed nazwy leków, jakie masz w domu. Lek możesz dodać do apteczki, skanując kod znajdujący się na jego opakowaniu. Pozwoli to na stworzenie domowej mobilnej apteczki, którą możesz przeglądać, np. przed zrobieniem zakupów w aptece.

  • Realizuj farmakoterapię zgodnie z zaleceniami lekarza

Wprowadź dane o częstotliwości i rodzaju przyjmowanych leków, a Terminarz dawkowania w VisiMed automatycznie przypomni Ci o konieczności ich zażycia, wspomagając proces leczenia. Ta funkcjonalność doskonale sprawdzi się również jako narzędzie do kontroli zażywania leków przez innych domowników, np. dzieci lub seniorów.

  • Korzystaj z systemu automatycznych powiadomień

Aplikacja VisiMed przypomni Ci automatycznie o ważnych terminach lub wyśle istotne dla Ciebie komunikaty zdrowotne.

  • Wspieraj się fachową wiedzą

Zadaj farmaceucie za pośrednictwem VisiMed pytanie o leki, dawkowanie czy interakcje.

Podsumowując, VisiMed pozwoli Ci kompleksowo zarządzać zdrowiem Twoim i Twojej rodziny. Dzięki tej aplikacji zaoszczędzisz czas oraz odciążysz domowy budżet, a co najważniejsze świadomie i odpowiedzialnie zadbasz o zdrowie swoje i najbliższych, ponieważ informacje o zdrowiu masz zgromadzone w jednym miejscu i zawsze pod ręką.

Pobierz aplikację VisiMed z Google Play lub App Store i już dziś zarządzaj swoim zdrowiem mobilnie!