Szybko i sprawnie zarezerwuj wizytę u lekarza z VisiMed!


Rezerwacja wizyty lekarskiej to często długotrwały proces, wymagający wykonania wielu połączeń telefonicznych lub osobistego udania się do placówki medycznej. Pobierz aplikację VisiMed ze sklepu Google Play lub App Store i sprawdź, jak umówić wizytę do wybranego lekarza łatwo i wygodnie w trzech krokach.

Jak to działa? 

  • Wybierz specjalizację lub nazwisko lekarza 
  • Wybierz termin i rodzaj wizyty
  • Zarezerwuj

Gotowe!

Co ważne podczas umawiania wizyty możesz opisać swoje objawy samodzielnie lub korzystając z podpowiedzi intuicyjnego słownika dostosowanego do każdej ze specjalizacji, co pozwoli lekarzowi na wcześniejsze zapoznanie się z Twoim stanem zdrowia.

To jeszcze nie wszystko… Każda z wizyt zarówno komercyjna jak i finansowana przez NFZ może być zarezerwowana jako wizyta stacjonarna, telefoniczna lub w formie wizyty on-line, którą wygodnie zrealizujesz z poziomu VisiMed.

A co w przypadku, kiedy wizyta, którą planujesz zarezerwować jest wizytą pierwszorazową do specjalisty, a więc wymagającą skierowania? To proste, skierowanie możesz załączyć na etapie rezerwacji. Jeśli Twoje skierowanie stanowi część dokumentacji medycznej zgromadzonej na Koncie OSOZ, aplikacja sama je za Ciebie odszuka.

Pobierz aplikację VisiMed z Google Play lub App Store i już dziś zarządzaj swoim zdrowiem mobilnie!