Podnieś skuteczność swojej lekoterapii z VisiMed


Regularne, zgodne z zaleceniami lekarza przyjmowanie przepisanych leków to decydujący czynnik stanowiący o skuteczności lekoterapii. Co jednak, w przypadku, gdy zaleconych do przyjmowania leków jest więcej? Według Raportu NFZ Aż 1/3 Polaków po 65 roku życia przyjmuje co najmniej 5 leków dziennie. Jak zaplanować i skutecznie realizować zalecone leczenie?


Tu z pomocą przychodzi aplikacja zdrowotna VisiMed, której funkcjonalność Terminarz dawkowania, na podstawie wprowadzonych przez nas danych o częstotliwości i rodzaju przyjmowanych leków automatycznie przypomni nam o konieczności ich zażycia, wspomagając proces leczenia. Ta funkcjonalność doskonale sprawdza się również jako narzędzie do kontroli zażywania leków przez innych domowników, np. dzieci lub seniorów.

Terminarz dawkowania pomaga wyeliminować najczęściej popełniane błędy w przyjmowaniu leków:

• zapominanie o przyjęciu przepisanych leków;
• nieregularne przyjmowanie leków;
• zmiany dawki lub czasu kuracji,
• pominięcie kolejnych dawek.

Ponadto, jeśli systematycznie będziesz odznaczać zażywanie leków w Terminarzu Dawkowania, automatycznie zaktualizuje się jego stan w Twojej Apteczce.

Uwaga nowość! Od teraz Twój terminarz dawkowania umożliwi także adnotację doraźnego przyjęcia leku. Nagły ból głowy, zażycie leku poza domem? Od teraz pełna historia zażytych dawek leków zawsze pod ręką.


Już dziś pobierz aplikację mobilną VisiMed z GooglePlay lub AppStore i korzystaj ze wsparcia VisiMed w systematycznym zażywaniu zaleconych leków.