Placówka medyczna bliżej pacjenta, czyli jak aplikacja VisiMed wspomaga pozytywne doświadczenia.


Placówki medyczne, tak jak i inne przedsiębiorstwa, konkurują między sobą w celu pozyskania pacjentów. Nie wystarczy już dobra lokalizacja, bo coraz częściej pacjenci oczekują szybkiej i sprawnej obsługi jak np. zdalne umawianie lub odwołanie wizyty, dostępu do wyników badań on-line czy możliwości przeprowadzenia wideokonsultacji. Przychodnie, aby móc sprostać tym wymaganiom muszą być otwarte na nowe technologie.

Aplikacja mobilna buduje relacje i wspomaga komunikację pomiędzy pacjentem a placówką medyczną.

Dedykowana aplikacja mobilna dla przychodni to kluczowe narzędzie do komunikacji i budowania relacji z pacjentami. Wg CBOS aż 78% dorosłych Polaków posiadających telefon komórkowy korzysta ze smartfonów. Aplikacje na telefon są coraz powszechniej używane i odgrywając nierzadko ważną rolę w codziennym życiu, w tym w dbaniu o zdrowie.

Nie każdą przychodnię jednak stać na samodzielne stworzenie i utrzymanie takiej aplikacji. KAMSOFT oferuje gotową aplikację, z możliwością personalizacji pod konkretną placówkę medyczną.

VisiMed dostarcza placówkom medycznym wymierne korzyści.

Szeroka funkcjonalność VisiMed przekłada się na wymierne korzyści i zyski dla placówek medycznych, takie jak np.:

• zmniejszenie kolejek i telefonów do rejestracji;
• zwiększona ochrona danych osobowych;
• redukcja niezrealizowanych wizyt;
• możliwość przeprowadzenia wideokonsultacji;
• a także pozyskanie nowych pacjentów.

Za pomocą VisiMed Pacjent może umawiać się do swojego lekarza, a także zamawiać recepty na kontynuację leczenia. Za każdym razem Pacjent jest informowany o statusie jego rezerwacji, a jeśli jest taka potrzeba może łatwo odwołać wizytę do lekarza. Z kolei przychodnia dzięki tej informacji jest w stanie zagospodarować odpowiednio wcześniej wolny termin.

Ponadto, VisiMed umożliwia przeprowadzenie wideokonsultacji wraz z jej opłaceniem on-line. Tutaj otwierają się możliwości pozyskania nowych pacjentów, ponieważ placówka nie zawęża się już do danej lokalizacji. Intuicyjna wyszukiwarka w VisiMed pozwala na wyszukanie lekarza po danej specjalizacji, rodzaju wizyty lub terminie.

Aplikacja VisiMed jest ciągle rozwijana i oferuje coraz to więcej możliwości i funkcjonalności dla pacjentów.

Zacznij już dziś korzystać z VisiMed w swojej placówce medycznej, skontaktuj się z nami pomoc@osoz.pl.

Więcej informacji na temat VisiMed znajdą Państwo na stronie https://visimed.osoz.pl/dla-placowki/