Oszczędzaj czas i pieniądze z Twoją apteczką w VisiMed


Twoja apteczka w VisiMed pozwala na szybki przegląd leków dostępnych w domowej apteczce.

Jak to działa?

Twoja domowa apteczka jest przepełniona, nie wiesz czy posiadanym lekom nie kończy się termin ważności, chcesz uzupełnić braki? Skorzystaj z pomocy VisiMed i zacznij już dziś mobilnie zarządzać swoją domową apteczką.

Wprowadź do Twojej apteczki w VisiMed nazwy leków, jakie masz w domu. Lek możesz dodać do apteczki, skanując jego kod, umieszczony na opakowaniu. Pozwoli to na stworzenie domowej mobilnej apteczki, którą możesz sprawdzić, np. przed zrobieniem zakupów w aptece.

Dzięki Twojej apteczce w VisiMed możesz:

  • wyszukiwać leki po ich nazwie;
  • dowiedzieć się więcej na temat wskazań, składu, dawkowania, przeciwwskazań czy interakcji z żywnością;
  • zarezerwować brakujący lek w aptece lub zamówić e-Receptę na kontynuację leczenia.

Jak to zrobić? 

Zeskanuj kod z opakowania leku, który chcesz dodać do Twojej apteczki. Aplikacja VisiMed sama odnajdzie ten lek w bazie leków. Następnie, w przypadku zeskanowania kodu kreskowego, dodaj nr serii oraz datę ważności. Sprawi to, że aplikacja powiadomi Cię o kończącej się dacie ważności lub wycofaniu leków z obrotu przez GIF. Cenna uwaga, jeśli na opakowaniu leku znajduje się kod QR, skanując go nr serii i data ważności zapisze się w aplikacji automatycznie. Gotowe.

A to nie wszystko, dzięki powiązaniu Twojej apteczki z funkcją Terminarza dawkowania ustalając dawkowanie leku, który stale przyjmujesz i sukcesywnie zaznaczając jego zażycie, otrzymasz z VisiMed przypomnienie, że lek się kończy, i należy zamówić e-Receptę na nowe opakowanie lub zarezerwować lek w aptece. Twoja apteczka w VisiMed to zwiększone bezpieczeństwo przyjmowania leków, a także oszczędność czasu i pieniędzy.

Z apteczką domową w VisiMed oszczędzasz, a także dbasz o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny!