Monitoruj swój cykl miesiączkowy z VisiMed


Każda kobieta aktywnie dbająca o swoje zdrowie intymne wie, jak ważne jest gromadzenie aktualnych danych związanych z cyklem miesiączkowym. Data krwawienia, jego intensywność, długość i dodatkowe objawy to spora ilość obserwacji, które wymagają zanotowania i usystematyzowania. Z pomocą przychodzi tu nowość w aplikacji zdrowotnej VisiMed – Dzienniczek cyklu. Jest to narzędzie wspierające kobiety w monitorowaniu cyklu miesiączkowego.

Jak to działa?
• Skonfiguruj swój dzienniczek podając długość cyklu, długość krwawień i datę ostatniego krwawienia. Aplikacja w oparciu o wprowadzone dane przedstawi przewidywane dni wystąpienia miesiączki, dni płodnych i owulacji, poinformuje Cię też o zbliżającej się dacie miesiączki czy owulacji.
• Wprowadzaj dane dotyczące terminu wystąpienia krwawienia, intensywności i objawów dodatkowych. Aplikacja analizuje wprowadzane dane tworząc wzorzec kalendarza miesiączkowego i wysyła komunikaty w przypadku zaobserwowanych odstępstw np. dotyczących długości krwawienia.
• Odznaczaj zażycia środków antykoncepcyjnych i zaobserwowane reakcje niepożądane. Dzięki powiązaniu dzienniczka cyklu z terminarzem dawkowania aplikacja przypomni Ci o konieczności zażycia leków. Wyliczy też konieczną przerwę w zażywaniu antykoncepcji, jeśli stosowany przez Ciebie produkt tego wymaga.

To takie proste, od teraz wszystkie informacje dotyczące Twojego cyklu miesiączkowego masz zawsze pod ręką w jednej bezpiecznej aplikacji VisiMed.
W przypadku niepokojących Cię objawów z poziomu Dzienniczka cyklu umówisz się na wizytę do specjalisty, a wykorzystując bogatą funkcjonalność VisiMed całościowo zrealizujesz proces leczenia.
Już dziś pobierz aplikację mobilną VisiMed z GooglePlay lub AppStore i korzystaj ze wsparcia VisiMed monitorowaniu swojego cyklu miesiączkowego.